INDYWIDUALNE BOKSY ROZPŁODOWE DLA GOŁĘBI, IZOLATKI DLA GOŁĘBI

Wszyscy wiemy jak ważna w dzisiejszych czasach jest pewność posiadanego potomstwa w naszej hodowli. Dzięki naszym produktom macie Państwo gwarancje że wychodowane młode z pewnością są potomstwem po ptakach które skojarzyliście.

Boksy aluminiowe

Indywidualne boksy rozpłodowe to produkty wysokiej jakości wykonane z profili aluminiowych i płyt polipropylenowych lub poliwęglanowych. Wymiary takiego boksu, tak jak naszych wolier mogą posiadać dowolne parametry.

My jako doświadczeni hodowcy w standardzie produkujemy boksy 100cm x100cm x 100 cm co daje nam 1m3, i jest to optymalna wielkość dla jednej pary hodowlanej. W takim boksie znajdziemy w zależności od potrzeb, dodatkową półkę na miskę, siodełka spoczynkowe, karmidełka na karmę i wodę. Równie dobrze taki boks może nam w sezonie lotowym służyć jako izolatka dla „naszych spóźnialskich”:) Ile to razy mieliśmy już zagwostkę co zrobić z ptakiem który opóźnił powrót z ostatniego lotu, a my nie mamy miejsca by go odizolować. Teraz taki problem znika i ułatwia Nam funkcjonowanie.