WOLNOSTOJĄCE MODUŁY ALUMINIOWE DLA GOŁĘBI

Moduły Aluminiowe to jedna z nowości na naszym rynku. Ten produkt to w zasadzie nic innego jak lekki przenośny gołębnik więc materiał, z którego są wykonane musi być odporny na warunki atmosferyczne i wytrzymały. Dlatego na klatki dla gołębi wybraliśmy aluminium.

Moduły aluminiowe

Ze względu na wykorzystane materiały – profile aluminiowe, obudowa z płyt polipropylenowych lub poliwęglanowych, rusztu plastikowego lub demontowalnej kraty pomostowej, jest lekkim produktem który można dowolnie i swobodnie przenosić z miejsca na miejsce.

Można go dostawić do gołębnika, do ściany budynku, a po odpowiednim zamocowaniu również jako konstrukcja na wolnym powietrzu. Można go swobodnie dostosować do potrzeb naszego klienta. W zależności od przyszłego zastosowania, możemy w nim zamontować siodełka lub grzędy, wtedy jest to odpowiednie miejsce dla wdów i samiczek w sezonie lotów. Montując w nim cele lęgowe to szybki sposób na np. tymczasowe powiększenie gołębnika rozpłodowego. Oczywiście może się w nim znaleźć również regał dla młodych i gołębnik młodzieży gotowy! 🙂