Woliery aluminiowe dla gołębi

Woliera to z francuskiego volière, oznaczające klatkę lub pomieszczenie, w którym przebywać mogą gołębie lub inne małe ptactwo. Zazwyczaj wykonane jest z siatki lub ze szkła. Woliera musi być na tyle duża, żeby gołębie spokojnie mogły się w niej przemieszczać. Woliery dla gołębi często montowane są na zewnątrz więc materiał, z którego są wykonane musi być odporny na warunki atmosferyczne i wytrzymały. Dlatego na klatki dla gołębi wybraliśmy aluminium.

Woliery aluminiowe

Produkowane przez Nas woliery są dostosowywane bezpośrednio do potrzeb naszych klientów. Przygotowujemy konkretne projekty i dopasowujemy je do miejsc w których mają się znaleźć.

Wykonujemy je z profili aluminiowych o różnych wielkościach, od profilu 20×20 przez 25×25, 30×30 a nawet 40×40, w zależności od wielkości i niezbędnej wytrzymałości danego produktu finalnego. Zastosowana siatka w naszych produktach to siatka ocynkowana ogniowo odporna na warunki atmosferyczne o różnej wielkości oczek. Nasze woliery możemy wieszać, stawiać na ziemi, montować na podwyższeniu zakładając wewnątrz niezbędny ruszt do swobodnego poruszania się w niej. Na prośbę klienta montujemy zadaszenia i obudowy z poliwęglanów lub polipropylenu białego, w zależności od potrzeb.

Do każdej woliery możliwe jest zamontowanie wsuwek na odchody, co zdecydowanie ułatwia przyszłe sprzątanie. Nasze woliery mają przeróżne zastosowanie. Niekoniecznie wykonujemy je tylko dla hodowców gołębi. Świetnie odnajdują się również jako miejsce wypoczynku dla innych małych i dużych ptaków, gryzoni, zwierząt domowych(kanarki, pawie, koty, itp.) Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i z jak najlepszą starannością, tak by produkt finalny w 100% satysfakcjonował przyszłego klienta.